Masáže

Nechte Vaše tělo hýčkat v příjemném prostředí nového masážního studia v Beleze. Nabízíme tradiční i ájurvédské masáže, které osvěží Vaše tělo i mysl.

Světem masáží Vás bude provázet ájurvédský specialista ing. Zuzana Koporcová.
Objednávat se můžete na tel. čísle 777 973 970

 

 

 

Nabízíme: 

Ájurvédskou masáž

Jedná se o relaxační, regenerační a jemnou olejovou masáž, která uvádí tělo do celkové rovnováhy prostřednictvím „marma bodů“, což jsou podobné tlakové body, jaké se používají v akupresuře, reflexní masáži či akupunktuře.

Regenerační masáž 

Tato masáž se v západních kulturách považuje za základní formu masáže. Využívá různé typy tření a hnětení, využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.

Baňkování

Baňkování patří k tradiční čínské terapii. Pomocí této tzv. vakuoterapie lze zmírnit či odstranit bolesti zad a kloubů, páteře, zažívání, hormonální dysbalance, bolesti měkkých tkání, celulitidu, virózy a nachlazení (urychlíte léčbu až o 50% času) a další. Baňkování má i redukční účinky.

Speciální masáž plosky nohou

Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny, zmírnit či odstranit bolesti zad a krční páteře, je možno ji použít u řady běžných i chronických nemocí, zažívacích problémů, migrény, ale i při stresu. 

Na masáž se dostavte alespoň 10 min. předem.

V šatnách jsou k dispozici sprchy. Sprchu doporučujeme vždy před masáži. Po masáži se sprcha nedoporučuje alespoň 4-5 hodin.

Pokud dorazíte na masáž pozdě, budeme nuceni Vám o tento čas masáž zkrátit. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba masážního studia Beleza (dle objednávky):

Úterý – 16:00 – 20:30
Středa – 16:00 – 20:30

CENÍK